.

.

CAKEHOUD Diameter18cm Челик Tempura Тава Мали апарати за Домаќинство Fryer Со Масло Филтер Заградата За Индукција Шпорет Не Рѓа

CAKEHOUD Diameter18cm Челик Tempura Тава Мали апарати за Домаќинство Fryer Со Масло Филтер Заградата За Индукција Шпорет Не Рѓа

DEN 1375.00
DEN 1964.64
-30 %
Количина на стоки


Точка Име : Fryer
Материјал : железо malleable
Боја : Сјајно црна
Големина : 18cm
Тежина : за 0,7 кг
Пакет : 1pcs
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да се 1-2cm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-4 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.
3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји. Русија и Бразил треба 25-50 дена.
Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми. Ве молиме љубезно се однесуваат на графиконите подолу. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% Наплата Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.4% 50.0% 14.3% 7.2% 7.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.5% 25.0% 47.9% 12.9% 10.7% Наплата
1. Ако објектот не't стигнат до својата земја, а оваа ситуација трае се до 60. ден ,
ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се организираме да се вратат.
2. Ве молиме да обезбеди доказ видео или фотографии ако производи имаат квалитет проблем по добивањето на пратката во рок од 7 дена,
Можеме да понудиме наплата или замена по утврдувањето на проблеми.
1.Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) , ако сте задоволни со нашата предмети.
И можете да ги споделите со вашите пријатели на VK , Facebook , Twitter ..Благодарение
2 .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори расправа за Ali Express.
3.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за загриженоста може да има, и ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
Услуга На Клиентите
А Ние гарантираме дека сите наши објекти, како што е наведено во нивните описи.
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши
Ние ќе брод во рок од 1-4 работа дена по вашата нарачка е потврдена.
Б. Доколку ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена
од денот сте го добиле на пратката.
Ние ќе рефундирање на парите или да се направи замена за вас.
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека не сте задоволни.
Ние искрено се надеваме дека ќе може да се доживее убава шопинг во нашата продавница.
Trade Manager ID : cn1519487791trjr
Нашата Продавница : 662028

Тип:
Тави
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Садот Покријте Тип:
Без Тенџере Маска
Бренд Име:
CAKEHOUD
Број На Модел На:
1214
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Дијаметар:
Применливи Шпоретот:
Општа Употреба за Гас и Индукција Шпорет
Материјал:
Челик
Вок тип:
Не-стап
Тави Тип:
fryer
Метал Тип:
malleable железо
Текстурата на материјалот:
malleable железо
Дното материјал:
Двојно дно
Функција:
Преносни
Садот Покријте Тип:
Не тенџере маска
Карактеристично:
Не-стап садови
Големина:
18cm
Тежина:
0.7kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ