.

.

Мажи Жени Плус Големина Екстра Долги Топли Корални Руно Bathrobe Зимски Дебели Фланелен Боксери Термална Бања Облека Машки Облекување Gown Mens Облека

Мажи Жени Плус Големина Екстра Долги Топли Корални Руно Bathrobe Зимски Дебели Фланелен Боксери Термална Бања Облека Машки Облекување

DEN 1632.00
DEN 2472.96
-34 %
Количина на стоки


Големина M, биста 118cm, рамо ширина 44cm, ракав 58cm, облека должина 120cm.
Големина L, биста 128cm, рамо ширина 46cm, ракав 60cm, облека должина 130cm.
Големина XL, биста 138cm, рамо ширина 48cm, ракав 62cm, облека должина 140cm.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Sleeve Должина(cm):
62
Јака:
V Деколте
Бренд Име:
RUILINGSHA
Ткаенина Тип:
Фланелен
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Плус Големина Топло Фланелен Боксери Облека Долго
Ткаенини:
корални руно
Должина На Ракав:
XL-62cm
пред да летаат:
Патент
R

Тие исто така купуваат со овој производ