.

.

Керамички Цртан филм totoro кафе кригла цртан филм чај млеко copo со капак голем капацитет првенство drinkware со лажица 400ml

Керамички Цртан филм totoro кафе кригла цртан филм чај млеко copo со капак голем капацитет првенство drinkware со лажица 400ml

DEN 762.00
DEN 896.16
-15 %
Количина на стоки


сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
5535622
Додатоци:
Со лажица
Обликот:
Со Капак
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
LanBeiJia
Стил:
Цртан филм
Материјал:
Керамички
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Drinkware Тип:
Чаши
R

Тие исто така купуваат со овој производ