.

.

бебето малку кафеава мечка облека со капа целосен сет,новородените цртан филм jumpsuit фотографија реквизити,бебе цртан филм мечка romper фото реквизити

бебето малку кафеава мечка облека со капа целосен сет,новородените цртан филм jumpsuit фотографија реквизити,бебе цртан филм

DEN 888.00
Количина на стоки


бебето малку кафеава мечка облека со капа целосен сет,
новороденче цртан филм jumpsuit фотографија реквизити,
бебе цртан филм мечка romper фото реквизити

Дете НИ Големина:
Новороденче
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
Новороденче
Outerwear Тип:
Грб
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Новина
Јака:
V Деколте
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Волна
Затворање Тип:
Отворете Бод
Ткаенина Тип:
Herringbone
Материјал Состав:
mohair
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
SexeMara
R

Тие исто така купуваат со овој производ