.

.

31pcs / многу фудбал цртан филм пакет оброк децата сакаат момчиња роденден партија материјали

31pcs / многу фудбал цртан филм пакет оброк децата сакаат момчиња роденден партија материјали

DEN 393.00
DEN 431.52
-9 %
Количина на стоки


31pcs/многу материјали 1tablecloth+10paper плоча + 10paper чаши+10straw за 10 луѓе фудбал деца роденден
Предмет тип : партија сет
materiaal : papier en пластика
inclusief : 31pcs многу
цевчиња:10pcs
чаши : 10 stks големина на : 7.5*5.2*9 cm
platen : 10 stks големина : 7 инчен
tablecloth:1pcs
Fof 10 деца партија

Шема:
Цртан филм животинско
Повод:
Партија,Ден на Мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,Денот на Таткото,Кинеската Нова Година,за Роденден
Бренд Име:
XMCIERMS
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Материјал:
Cowhide хартија
Број На Модел На:
фудбал 31pcs
Употреба:
Деца
Повод:
Роденден,Забава,Децата Ден
Материјал:
Хартија
боја:
како Слика
Место на Потекло:
Кина
дизајн:
Фудбал
Количина:
31pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ