.

.

нова мода diy ѕиден часовник европа 3d голема кварц види часовници дневна соба и голема домашна декоративни уште живот кружни налепници

нова мода diy ѕиден часовник европа 3d голема кварц види часовници дневна соба и голема домашна декоративни уште живот кружни

DEN 391.00
DEN 767.04
-49 %
Количина на стоки


1 Боја : Сребрена ( Со Сребро Огледало Акрил)
2 Боја : Црна ( Со Црно Огледало Акрил)
3 Боја : Злато( Со Злато Огледало Акрил)
4 Боја : Бела огледало(Со Бели Огледало Акрил )
5 Боја : Розова огледало(Со Розова Огледало Акрил )
6 Боја : Црвена огледало(Со Црвено Огледало Акрил )
7 Боја : Темно сива огледало(Со Темно сива Огледало Акрил )
8 Боја : Чоколадо огледало(Со Чоколадо Огледало Акрил )
9 Боја : Небото сино огледало(Со Небото сино Огледало Акрил )
10 Боја : Deep Blue огледало(Со Deep Blue Огледало Акрил )
1. ЕВА пена, не-токсични налепници трае 3-5 години 2. Отстрани поддршка од налепница страна и важат за чиста, мазна површина 3. Се применуваат огледало пред примена на налепницата на ѕидот 4. DIY дизајн ви овозможува да се прилагоди на големината на часовникот Налепница материјал : ЕВА Пена Часовник материјал : Метал 47inch Часовник машина : 10 cm/ 3.9 инчен Час рака : 31.5 cm /12.4 инчен Минута рака : 39 см / 15.3 инчен 37inch Часовник машина : 10 cm/ 3.9 инчен Час рака : 23.5 cm /9.2 инчен Минута рака : 31.5 cm / 12.4 инчен 27inch Часовник машина : 10 cm/ 3.9 инчен Час рака : 18cm /7 инчен Минута рака : 13 cm / 5 инчен најмалите лице : 60 x 60 см / 24 x 24 инчен
6 . Боја : Црвена огледало(Со Црвено Огледало Акрил )

Лист Големина:
27 инчи, 37 инчи, 47 инчи
Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Кружни
Комбинација:
Мулти-парче сет
Тежина:
250g
Дијаметар:
10cm
Motivity Тип:
Кварц
Должина:
600mm
Број На Модел На:
12S010
Стил:
Европа
Ширина:
60cm
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Шема:
Уште живот
Дисплеј Тип:
Игла
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
OHO
Применливи Сместување:
дневна соба
Функција:
Акрил+ЕВА
Материјал:
Акрил+ЕВА
Тело Материјал:
Акрил+ЕВА
27inch:
Час рака
37inch:
Час рака
47inch:
Час рака
R

Тие исто така купуваат со овој производ