.

.

Гроздобер Новородено Бебе Девојка Чипка Bodysuits Фотографија Реквизити Костим Облека едно парче lomh ракави чипка розова W25

Гроздобер Новородено Бебе Девојка Чипка Bodysuits Фотографија Реквизити Костим Облека едно парче lomh ракави чипка розова W25

DEN 144.00
DEN 174.24
-17 %
Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Овој прекрасен новороденче гроздобер romper, ќе се направи совршен прилог на било фото сесија. Мека и дише ткаенина, удобен за носење. Идеален како бебе фотографија реквизити костим за да се постигне сладок изглед. Прекрасна & атрактивен, совршен за истакнување на вашето бебе е сладост. Грижа Инструкции : Рака мие со ладна вода, линија сува, не кајгана и железо. Бебе Romper само, било други додатоци не се вклучени! Спецификација : Предложени за : 0-3 месеци. Материјал : Чипка Големина : стан.33cmx22.5cm/12.99"x8.86" Боја : Розова,Како слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Babysuits (без мало пакет)

Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
KLV
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2S50413-0925
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ