.

.

100pcs 1.18 инчен Kraft производи/подарок цена тагови DIY свадба/божиќ/Роденденски подароци кутија за пакување ознака бонбони/торта услуги бренд ознаки

100pcs 1.18 инчен Kraft производи/подарок цена тагови DIY свадба/божиќ/Роденденски подароци кутија за пакување ознака бонбони/торта

DEN 136.00
DEN 143.04
-5 %
Количина на стоки


Материјал : 300gsm karft хартија, картон
КОЛИЧИНА : 100 PCS/Многу
Големина : 3x3cm

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Бренд Име:
yangxiChen
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
3cm
Број На Модел На:
3x3
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Производ Карактеристики:
Сметководствена Случаи
R

Тие исто така купуваат со овој производ