.

.

5mm Добро познат голема занитвам мозаик алатка за сечење се справи со занитвам 50mm

5mm Добро познат голема занитвам мозаик алатка за сечење се справи со занитвам 50mm

DEN 396.00
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 висок квалитет исклучителна нож рачка материјал , 5mm maeseyck занитвам , месинг цевка материјал : 5mm месинг цевка од нерѓосувачки челик парична казна волна цевка , парична казна волна бакарни цевки пурпурна спецификација должина 50mm
Пакетот вклучува : 1 парче занитвам
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
5mm Нож Мозаик завртка
is_customized:
Yes
Тип:
Нож Мозаик завртка
Сечилото Материјал:
Нож Мозаик завртка
Рачка Материјал:
Нож Мозаик завртка
R

Тие исто така купуваат со овој производ