.

.

Mcoplus 40m 130ft Подводни Нуркање Водоотпорен Домување Торба Случај за Sony NEX5N Nex-5N Камера со 18-55мм Леќа

Mcoplus 40m 130ft Подводни Нуркање Водоотпорен Домување Торба Случај за Sony NEX5N Nex-5N Камера со 18-55мм Леќа

DEN 5280.00
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА MCOPLUS ПРОДАВНИЦА
Опис на производот : -ви Овозможува снимање подводни надолу до 40 метри (130 метри) за да се открие светот на подводниот. Со овој специјален дизајн случај, секој клуч на внатрешноста може да се притисне за да се контролира слободно, како сакате. -Погоден за дожд, снег, прашливи или матен средина -Лесно Достапни Копчиња И Контроли за Да ги Користите Сите Камера Функции Карактеристики : - Поликарбонат Изградба, трајни и отпорност на корозија - Избришете приказот на камерата информации и контролна функција - "О" прстен запечатени со пролет-натоварени - 1/4" tripod завртка на дното - Идеално за нуркање, сурфање, нуркањето, скијање, јахти или други активности - Погоден за дожд, снег, прашливи или матен средина - Доаѓаат со лубрикант маснотии и гумени бендот Пакетот Вклучува : 1 x Водоотпорен случај
1 x Вратот лента
1 x Зглоб јаже
1 x O-ring заптивка
1 x Употреба manal

Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NEX-5N(18-55мм)
Бренд Име:
Mcoplus
Материјал:
Поликарбонат
Одговара:
NEX-5N(18-55мм)
Големина:
160*125*125mm
Тежина:
0.55Kg
Материјал:
Поликарбонат
Температура:
-10-40°C
Водоотпорен елемент:
О-Прстен Заптивка
До:
40m водоотпорен
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ