.

.

Поголема ѕвезда од не ' рѓосувачки челик автомобил издувни mufflers авто silencer deafener За Хонда CRV 2.0 L или 2.4 L 2012-2015

Поголема ѕвезда од не ' рѓосувачки челик автомобил издувни mufflers авто silencer deafener За Хонда CRV 2.0 L или 2.4 L 2012-2015

DEN 1679.04
Количина на стоки


Се користи За CRV 2.0 L или 2.4 L 2012-2015 Материјал : Направен од Висок Квалитет На stailness челик. Боја : Сребро Вклучуваат : 1 Pcs. ISO9001 : 2000 меѓународни квалитет, сертификација и еден години гаранција

Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон.
2,1 Set/1 Package.
Плаќање
Ве молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
2,Обично Кина, воздухот парцела пошта е 10-15days пристигне до дестинацијата.
EMS изразат испорака трае 5-10 работни дена accroding на нето-ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Многу ви благодариме за поддршката!!! Се надевам дека сте задоволни за нашите услуги! Се надеваме дека имаат долгорочен и пријателски бизнис соработка.

Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел Година:
2012-2015
Автомобил модел:
CRV
Специјални Функции:
Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил Производител:
Хонда
R

Тие исто така купуваат со овој производ