.

.

СТП Unpainted Сива Буквар Автомобил на Задното Крило Усна Багажникот Спојлер За Hyundai YF Sonata i45 2011~2013

СТП Unpainted Сива Буквар Автомобил на Задното Крило Усна Багажникот Спојлер За Hyundai YF Sonata i45 2011~2013

DEN 3629.00
DEN 4220.16
-14 %
Количина на стоки

Имаме инсталација настава врз основа на различни делови, pls се однесуваат за опис.
Ако имате прашања во врска со царина, ве молиме контактирајте со вашиот локален обичај канцеларија пред да конкурираат.
Ве молиме имајте во предвид : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.
Во Европската countr тите години : Сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијална фактура.
♦ лесен за инсталација.
3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци.
СТП Unpainted Сива Буквар Автомобил на Задното Крило Усна Багажникот Спојлер За Hyundai YF Sonata i45 2011~2013
Основни Детали : Име На Производ
СТП Материјал Заден Спојлер на Багажникот за Hyundai YF Sonata I45 Стил/Дизајн Моден дизајн, Вклучувајќи
СТП Материјал Заден Спојлер на Багажникот за Hyundai YF Sonata I45 Материјал СТП материјал за пакување големина 10*10*10см; 2kg Превозот од врата до Врата ЕМС airshipping Производство Ден
Некои објекти се во парк.
2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци./ Површината е карбонски влакна, ние исто така може да обезбеди 100% сува јаглерод за посебни ставки!
3, П : сликарство вклучени/дали ви обезбеди сликарство?(НЕ за карбонски влакна)
A : Ние сме производител, па производи ќе бидат со priming сива или црна боја, ние не обезбеди сликарство, како и. ве молиме не го прават цел ако не може да го прифати ова. Високо ние ви предлагаме да го сликам на локално автомобил измена продавница по инсталацијата не е завршена.
2) Ако тоа е малку изгребани за време на превозот, ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад. Instructi на Водич Не се Вклучени. Ако без акции 3-5days по плаќање, Политика на Враќање Било кои производи сте ги купиле од JC sportline се со квалитет загарантирана, било каков проблем во врска со JC sportline квалитет може да се разменуваат и да се вратат назад Состојба 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Повеќе детали :
♦ багажникот спојлер за Hyundai YF Sona та i45 , ќе ви даде Моден изглед хумор hout тоа што се премногу агресивни.
Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем,
ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати. Со цел да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација.
Брод од страна на EMS, времето за испорака е 7~10 работни дена.
Во Австралија пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 AUD, како што е нашата фактура износ ќе биде 200 AUD, па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.

Тип На Објект:
Спојлери
Бренд Име:
JC SPORTLINE
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Производителот Дел Број:
Дербито Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
10inch
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
JC-XI049
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Модел Година:
2011-2013
Hyundai Модел:
Sonata
Материјал Тип:
PU
Sonata-Година:
2011
Објектот Тежина:
2kg
Специјални Функции:
Дербито Спојлер
R

Тие исто така купуваат со овој производ