.

.

Sanyo 9A0912G4031 9A0912G4061 DC 12V 0.39 НА 9025 серверот инверторот вентилаторот за ладење

Sanyo 9A0912G4031 9A0912G4061 DC 12V 0.39 НА 9025 серверот инверторот вентилаторот за ладење

DEN 547.00
DEN 719.52
-24 %
Количина на стоки


Модел : 9 A0912 G4031 2 линија , 9 A0912 G4061 3 линии
Напон : 12 V
Актуелни : 0.39 На
Големина : 90 * 90 * 25 MM
Бренд : Sanyo фан

Бренд Име:
SANYO
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
9A0912G4031
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик
R

Тие исто така купуваат со овој производ