.

.

ЕУ Бесплатно! CNC Wantai 3 Оска Stepper Мотори 425oz-во&1600oz-во Еден Вратило+Возачи DQ860MA& DQ542MA Печатач Слики Медицински

ЕУ Бесплатно! CNC Wantai 3 Оска Stepper Мотори 425oz-во&1600oz-во Еден Вратило+Возачи DQ860MA& DQ542MA Печатач Слики Медицински

DEN 16598.00
DEN 18240.00
-9 %
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница!
Сакате да имате добар шопинг!
Одлична Вест од Wantaimotor! Брод од Германија складиште на Европската Унија Клиенти! Без даноци од царина, нема штета, подобра услуга, ве молиме не двоумете се! Слободен Брод од страна на DHL!
1 stepper мотор : Nema 34 85 BYGH450 C-012 со 1600oz-во
stepper мотор : Nema 23 57 BYGH115-003 425oz-во
2 stepper моторни возач : DQ860 MA 80 VDC 7.8 НА 256 Microsteps
stepper моторни возач : DQ542 MA 4.2 A 50 VDC 128 Microsteps
3 напојување : 350 W 60 V&36 V
4 збег одбор : DB25
Германија Бесплатно! Wantai CNC Nema 23 Stepper Моторни 57 BYGH603 1А 290oz-во+3 Оска Возачот Одбор TB6560 Печатач Мелница Engraver Комплет US$ 170.00 /set
Германија Бесплатно! Wantai 4 Оска Nema17 Stepper Моторни 42 BYGHW609 40mm 1.7 На 56oz-во+Возачот DQ420 MA 1.7 НА 36 V 128 Micro ДЕ FR ТОА DK Free US$ 177.00 /set
Германија Бесплатно! CNC Wantai 5 PCS Nema23 Stepper Моторни WT57 STH115-4204 A 425oz-во 115mm 3А CE, ROHS ISO Engraver Ласерски Машина US$ 220.00 /многу
5 парчиња / многу
Германија Бесплатно! Wantai 3 Оска Nema23 Stepper Моторни 57 BYGH420 2 A 56mm 185oz-во+3 Оска Возачот Одбор Мелница Ласерски Engraver Комплет US$ 162.00 /set
Германија Бесплатно! CNC Рутер Wantai 3 Axis1600oz-во(Двоен Вратило)&4200oz-во+ Возачот DQ860 MA&DQ2722 M Контролер Плазма Engraver Комплет US$ 852.00 /парче
Германија Бесплатно! CNC Wantai 3 Оска Nema 42 Stepper Моторни 110 BYGH150-001 3256oz-во+Возачот DQ2722 M 220 V 7.0 НА 300 Micro Engraver Комплет US$ 1025.00 /set
Германија Бесплатно! CNC Wantai 4 Оска Nema 23 Stepper Моторни Двојна Вратило WT57 STH115-3004 B 425oz-во+Возачот DQ542 MA 4.2 Печатач Слики US$ 402.00 /set
Германија Бесплатно! Wantai 3 Оска Nema17 Stepper Моторни 42 BYGHW609 40mm 1.7 На 4000g.см+Возачот DQ420 MA 1.7 НА 36 V 128 Micro Печатач Engraver US$ 142.00 /set

сертификација:
ROHS,CE,ISO
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Одржување На Вртежен Момент:
425oz-во&1600oz-во
Број На Модел На:
85BYGH450C-012&57BYGH115-003
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
напојување 1:
350W,60VDC
напојување 2:
350W,36VDC
stepper моторни возачот 1:
DQ860MA
stepper моторни возачот 2:
DQ542MA
Збег одбор:
DB25
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ