.

.

Боја Опции : RB1029 #1~#19 / Круг Акрилик Кристал Копчиња, месо тело Подлога,Сребро База,трговија на Големо Цел Прифати

Боја Опции : RB1029 1~19 / Круг Акрилик Кристал Копчиња, месо тело Подлога,Сребро База,трговија на Големо Цел Прифати

DEN 1302.72
Количина на стоки


Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
Нарачка Информации :
1.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.
Имаат многу време во нашата продавница.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.

боја:
1 Црно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
15mm, 18mm, 21mm, 25mm, 30mm
Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
позлата
Декорација:
Rhinestones
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
RB1029
Функција:
Еко-Пријателски,Перат,Без Никел,Хемиско Чистење
Обликот:
Круг
Материјал:
acryl
Стил:
Месо тело
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
15mm,18mm,21mm,25мм и 30мм
R

Тие исто така купуваат со овој производ