.

.

MaiTongDa Оригинални и нови LTM230HT10 23.0 lvds LCD Панел WLED Прикаже една година гаранција

MaiTongDa Оригинални и нови LTM230HT10 23.0 lvds LCD Панел WLED Прикаже една година гаранција

DEN 5184.00
DEN 5760.00
-10 %
Количина на стоки


LCD е кршливи предмети. За кревка стока купувачи мора да се обрне внимание за да кога ќе приемот на стоката.
Кога приемот на изразат парцели, не брзаат да се регистрирате , не заборавајте да се отвори парцела и внимателно проверете дали стоките се оштетени или исчезнати пред курир, ако се оштетени , ве молиме да одбие да го потпише веднаш, враќање на пратката. Најдобар начин е кога тоа се наоѓа оштетена стока pls контактирајте со нас веднаш. Ние сме одговорни да се тврди со курир . По потпишувањето, тоа значи дека стоките се во добра состојба, бројот е точен. По потпишувањето, било какви проблеми ќе не припаѓаат на нас. Оригинални и нови LTM230 HT10 23.0" lvds LCD Панел WLED Прикаже една година гаранција
Панел Бренд 0 Панел Модел LTM230 HT10 Панел Тип a-Si TFT-LCDPanel Панел Големина 23 Резолуција 1920(RGB)×1080 (FHD) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare (Haze 25%), Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (6-бит + Hi-FRC) Одговор Rime 5 (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 80/80/80/80 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS ДА

Тип:
TFT
Број На Модел На:
LTM230HT10
Панел Модел:
LTM230HT10
R

Тие исто така купуваат со овој производ