.

.

За Minolta Коника Препишувач C454 C554 Тапан Чип,За Коника Тапан Единица DR512 д-р-512 Ресетирате Чип,За Коника C554E C454E Слика на Тапан

За Minolta Коника Препишувач C454 C554 Тапан Чип,За Коника Тапан Единица DR512 д-р-512 Ресетирате Чип,За Коника C554E C454E Слика

DEN 3840.00
Количина на стоки


Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
C454/C554
Компатибилен Бренд:
Cigo БОЈА
Копир Модел:
За Коника Minolta Bizhub C454e C554e Копир
Тапан Единица:
За Коника д-р-512
R

Тие исто така купуваат со овој производ