.

.

Шума Градина Зелени Декоративни Растенија Ѕид Налепници За Дома на Врата ТВ Софа во Позадина Декорација Дневна Соба Оркестарот ПВЦ Mural Decal

Шума Градина Зелени Декоративни Растенија Ѕид Налепници За Дома на Врата ТВ Софа во Позадина Декорација Дневна Соба Оркестарот

DEN 132.00
DEN 156.00
-15 %
Количина на стоки


11551 Шума Градина Зелени Декоративни Растенија Ѕид Налепници За Дома на Врата ТВ Софа во Позадина Декорација Дневна Соба Оркестарот ПВЦ Mural Decal
Превозот T erms
1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
Ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
2. Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wor l dwide.
Epacket : 10-30 дена.
Експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
3. Б uyer има одговорност за плаќање на c ustoms данок,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
4. Според Aliexpress правила :
Јас f ќе не прими, откако ќе испрати 60 дена(Русија и Аргентина 90days,Бразил 120 дена),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
Б ut постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост штрајк / војната итн.
S o вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days ( Русија и Аргентина 90days,Бразил 120days ) .
5. Јас f не доби парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без контакт.
Т хенкс за вашиот љубезно разбирање и трпение
Р efund & R eturns & R esend
1. Јас f постојат било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
Стр закуп контакт со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
2. Некој ќе предмети мора да се врати во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.
Т тој купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
3 . Јас f ќе примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ слика за нас веднаш, тогаш ние ќе ја или враќање на вас.
F eedback
Јас f сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации. На ny прашања pls контактирајте со нас веднаш
H ave убав ден,ви благодариме

боја:
multicolor
Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYPA-300-N
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Растенијата
Сценарија:
Ѕид
Производ големина:
50*70cm Околу
конечната големина на ѕидот:
66*66cm Околу
боја:
multicolor
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само Лепило:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
R

Тие исто така купуваат со овој производ