.

.

Црна Водат Еластични Влакна Beading Жица DIY Жици за нараквица Ѓердан одлуки 0.8 mm 10m/тркалаат 25rolls/торба

Црна Водат Еластични Влакна Beading Жица DIY Жици за нараквица Ѓердан одлуки 0.8 mm 10m/тркалаат 25rolls/торба

DEN 491.00
DEN 612.96
-20 %
Количина на стоки


Еластични Влакна Жица, Црна
Големина : околу 0.8 mm дебел, 10m/ролна, 25rolls/торба.
Шарени Еластична Нишка може да се користи за да се поврзете со накит. Различни бои на Еластична Нишка може да одговара различна боја и монистра. Тоа е многу практично.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Дијаметар:
0.08cm
Објектот Должина:
1000cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Тежина:
658g
Број На Модел На:
EW-S001-22
Објектот Ширина:
0.08cm
Материјал:
Пластични
боја:
Црна
жица големина:
0.8 mm
единица:
1bag
Материјал:
Еластични Влакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ