.

.

Нови корејски Стил Принцезата Девојки Сјајот Чувствува Коса Клипови Лакови 7cm Коса Лакови Злато Сребро Години Barrettes 20pc/многу Шноли

Нови корејски Стил Принцезата Девојки Сјајот Чувствува Коса Клипови Лакови 7cm Коса Лакови Злато Сребро Години Barrettes 20pc/многу

DEN 762.24
Количина на стоки


Бренд име : Modish Девојка s (Познат бренд во областа на текстил, модни додатоци)
Клипови должина : 4.8 cm
Бои : Постојат 20pcs во секој број
За превозот :
1. Можеби shippment време покаже дека е 5days или 7days дури и подолго, но обично ние ќе ја испрати на предмети сте го купиле за вас во рамките на 48hours по потврдување на уплатата, ако не, ние ќе испратиме порака до вас, pls не заборавил да провери и да ја прочитате пораката.
2. Обично за бесплатен превозот предмети, ние ќе ја пратите пратката до вас со Registerd Воздух Пост Пошта, што е потребно за 15-60 работни дена. За некои посебни време, тоа треба да биде подолг(како што се Божиќ или Кинеската Нова Година), па ако примите парцела подоцна, pls се разбере.
3. За комерцијална express, времето за испорака е 5-10 работни дена за FEDEX/DHL/EMS/UPS-от. Ако вашата цел е повеќе од $300 во една цел, ние можеме да брод на парцела за вас бесплатен превозот, обично со DHL(кои се изразуваат ќе се користи треба да биде choosed од нас). Ако цел износ е помалку од $300, товарни за изразат треба да се плаќа на купувачот.
За проблемите на нашите предмети
1. Неизбежно е дека постои мала разлика меѓу реалниот производи и производи фотографии, ве молиме да се разбере.
2. Кога ќе примите парцела и не сте задоволни со предмети купени во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо. Ако поради квалитетот на нашите производи, тоа не е nessary дека ние ќе refound на пари за вас. Но, ако не сакате или не може да понуди било какви докази за проблемите на нашите предмети, ние ќе refound на пари за вас, само кога ние се добие оригиналната парцела што бродот назад до нас. Се разбира, производи, ве молиме имајте ги во првобитната состојба.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
MDC-109
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Modish Девојки
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Полиестер
Класификација:
косата клипови
боја:
6colors ineach многу
Материјал:
сјајот се чувствува
дизајн:
Голема Лакови
Clip Length:
4.8 cm
Пакување:
Постојат 20pcs во секоја торба
Customed количина:
200pcs во секоја боја
квалитетот одделение:
Врвен квалитет
R

Тие исто така купуваат со овој производ