.

.

10PCS/МНОГУ FQP4P40 4P40 ДА-220

10PCS/МНОГУ FQP4P40 4P40 ДА-220

DEN 847.20
Количина на стоки


FQP4 P40 4 P40 ДА-220

Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
сите
R

Тие исто така купуваат со овој производ