.

.

84*28-100 mm (W-З-Л) Мали Целосна Алуминиум Моќност Засилувач Куќиште/DAC случај/Preamp случај/ПСУ Кутија шасија

84*28-100 mm (W-З-Л) Мали Целосна Алуминиум Моќност Засилувач Куќиште/DAC случај/Preamp случај/ПСУ Кутија шасија

DEN 331.00
DEN 360.00
-8 %
Количина на стоки

но, ние не можеше да гарантира нема даночни давачки . Залихи за вежба , печатење на екран или ласер , мора да ни обезбеди дизајн цртање .)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Објекти обично се означени како подарок /примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали или избегне увоз доход за вас . Ве молиме да оставите Позитивен фидбек кога сте задоволни со нашата работа.84-28-100 mm (W-З-Л) Мали Целосна Алуминиум Моќност Засилувач Куќиште/DAC случај/Preamp случај/ПСУ Кутија шасија подготвена само за вас
Сопствени Услуги
1.
Пакување
Widly Е Корисен
За Нас
Враќање политики
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Цената според објектот е должината , обработка метод и количините. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.(Многу благодарам )
3. Па ве молиме да бидете Сигурни дека тој адреса што сте ни ја даде во Зачувам адреса е точна. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Оваа 84-28-100 mm (W-З-Л) Мали Целосна Алуминиум Моќност Засилувач Куќиште/DAC случај/Preamp случај/ПСУ Кутија шасија ширина и висина може да го смени, но Предни/ Задни панели и должина можат да бидат прилагодени за задоволување на точниот барања на корисникот во барањето; исто Така, додавање на монтирање на протезата и така натаму; Површински третман може да се прилагоди како што anodize/песок експлозијата anodize/ свила екран/ ласерски engrave и дизајн. Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти за вашиот разумен дизајн ударна позиција . Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн , на располагање за нас, едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори . Cargos обично се пратени од Кина Пост или DHL , времето за испорака на Кина е околу 20-35 дена, и постои мал ризик.ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова . Со цел да се најде нашата продавница лесно ,ве молиме додадете нашата продавница да 'продавница list' .
Производи Детали Структура : 84-28-100 mm (W-З-Л) Мали Целосна Алуминиум Моќност Засилувач Куќиште/DAC случај/Preamp случај/ПСУ Кутија шасија Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 1 АЛ 6063 Црна , Сребрена , златна Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена ,златна Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Изберете Повеќе
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот комплет. за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок.ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел .
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.

Број На Модел На:
YGW-009
R

Тие исто така купуваат со овој производ