.

.

Бесплатни shippingDN50 2 SS304 1000WOG проверете вентил,од не ' Рѓосувачки челик проверете вентил,BSP нишка

Бесплатни shippingDN50 2 SS304 1000WOG проверете вентил,од не ' Рѓосувачки челик проверете вентил,BSP нишка

DEN 888.00
Количина на стоки

ние ќе ги испрати со ЕМС ако пакет може да достигне над 2 KG.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе ја испрати од страна на хонг конг воздух mail или Кина, Воздухот mail ако пакет рок од 2 KG.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
упатство
Структура:
Проверете
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Проверете
Конекција Начин:
Женски Навој
Нормално Pressue:
1000WOG
R

Тие исто така купуваат со овој производ