.

.

Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Долги ракави Фустани Со Аспиратор Едно парче Плус Големина Прилагодено Долго Макси XXXXXL 6XL Водат Фустан

Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Долги ракави Фустани Со Аспиратор Едно парче Плус Големина Прилагодено Долго Макси XXXXXL 6XL

DEN 2875.00
DEN 2875.20
-0 %
Количина на стоки

Исто така, ако не постои големина информации во производите' опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го препорачуваме најдобрите големина за вас.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL, 10XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Директно
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Повик
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
D5677
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Деколте:
Маскирани
Материјал:
Памук
Половината:
Природни
Комбинација форма:
едно парче
НАЧИН:
Pullover
sleeve тип:
Raglan Ракав
Стил:
Повик
Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL...
боја:
црна, војска зелена
квалитет:
Висок квалитет
costomized:
Yes
Сезоната:
Зима
Ткаенина Тип:
Broadcloth
R

Тие исто така купуваат со овој производ