.

.

nema 23 stepper моторни заграда,Моторни месеци

nema 23 stepper моторни заграда,Моторни месеци

DEN 729.00
DEN 767.52
-5 %
Количина на стоки


Карактеристики :
57 посветен stepper моторни месеци
Материјал : алуминиум легура 6 серија
Користете го рамките на 12.9,4 Хексагонални Завртки
Зголемените димензии :
Производот Се Прикаже :
Плаќање
Ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, ве молиме контактирајте со нас!
Гаранција
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
2. Сите производи имаат 1 година гаранција.
3. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
Испорака
Обично, ние ги користиме FEDEX,DHL,TNT, или ЕМС да ја испорача стоката, и тоа земе околу 4-7 дена до дестинацијата адреса. Ако destiantion адреса е оддалечена област и FEDEX,DHL,TNT,ЕМС услуга не coverthe област, ние ќе ги искористиме Кина пост воздух парцела, тоа ќе потрае 20-30 дена до вашите раце. Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

is_customized:
Yes
Структура:
Еден страна Заградата
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Индустриски
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Nema 23
materail:
Алуминиум легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ