.

.

Полн Циркон Тиара Невестата Круна Diadem Mariage Свадба Коса Додатоци Матурска Партија Фестивал Роденден На Жена Девојки Накит За Подарок

Полн Циркон Тиара Невестата Круна Diadem Mariage Свадба Коса Додатоци Матурска Партија Фестивал Роденден На Жена Девојки Накит

DEN 2203.00
DEN 2592.00
-15 %
Количина на стоки


Предмет Тип : коса круна
Камења во Боја : јасно
Димензии : висина 4cm ,со дијаметар од 14cm
Метал : Бакар бело злато позлатен
Се користи за : свадба ,забава ,Матурска ,Подарок

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Z0021
Бренд Име:
HIMSTORY
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Стил:
Класичен
боја:
Сребро.
Големина:
должина 14cm ,wildth 4cm
Материјал:
Бакар, Полн Кубни Циркони
Пакување:
Polybag
Повод:
Свадби,Proms,Партии или други специјални прилики
Еколошки Стандарди:
Противалергиски, Олово, Никел слободни
R

Тие исто така купуваат со овој производ