.

.

Многу 100pcs Оригинални го Отклучите HSDPA 7.2 Mbps HUAWEI E220 3G USB Стик Модем И 3G USB Модем

Многу 100pcs Оригинални го Отклучите HSDPA 7.2 Mbps HUAWEI E220 3G USB Стик Модем И 3G USB Модем

DEN 54000.00
DEN 72000.00
-25 %
Количина на стоки


Оригиналниот го Отклучите HSDPA 7.2 Mbps HUAWEI E220 3 G USB Стик Модем И 3 G USB Модем
Спецификација :
* HSDPA/UMTS (3 GPP R99 & R5) и EDGE/GPRS (3 GPP R99)
* HSDPA/UMTS (2100 MHz)
* GSM/GPRS/EDGE (900/1800/1900 MHz)
* HSDPA податочната услуга со максимален пренос стапка од 7.2 Mbps
* UMTS пакет доменот на податоци услуга со максимален пренос стапка на 384kbps
* EDGE податочната услуга со максимален пренос стапка на 236.8 kbps
* GPRS пакет дата услуги со максимален пренос стапка на 85.6 kbps
* Комутација(КС)) податочни услуги врз основа на UMTS и GSM
* СМС услугата врз основа на КС и PS доменот на GSM и UMTS : поддршка група пренос на пораки
* Стандардна Мини USB интерфејс, погодно за употреба
* Тежина :
* Поддршка на Windows 2000 и Windows XP
HUAWEI E220 USB Модем е терминал достапни за висока брзина на безжичниот*мрежен пристап, со која корисниците може да пристапите на Интернет во безжични начин дома, канцеларија, отворено сајтови и така натаму. Тој е дизајниран во согласност со HSDPA/UMTS (3 GPP R99 & R5) и EDGE/GPRS (3 GPP R99) спецификации. Тоа сетила јачината на сигналот на HSDPA/UMTS и EDGE/GPRS мрежата на вистинскиот пат основа, и им овозможува на корисниците да ги изберат мрежата слободно.
HUAWEI E220 USB Модем обезбедува пристап стапка до 3.6 Mbps на HSDPA, или 384kbps на UMTS, или 236.8 kbps на РАБОТ, или 85.6 kbps на GPRS мрежата. Во исто време, таа го поддржува кратка порака услуги.
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!
Answer : ___________________________ Note : драги пријатели,Ако сте заинтересирани во модем многу,и сакате да ги нарачате голема количина ,pls контактирајте ме преку е-маил или trademanger преку зборуваме за цена!
Ви благодарам многу за вашиот вид разбирање!

Број На Модел На:
E220
Пакет:
Yes
Тип:
Безжичната
Примена:
Лаптоп
сертификација:
CE
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Бренд Име:
Huawei
Вид:
Надворешни
Преносот Го Оценувате:
7.2 Mbps
Производи Статус:
Акции
Интерфејс Тип:
USB
R

Тие исто така купуваат со овој производ