.

.

YGS-026 204-48-160 mm (W-З-Л) кутии за електроника алуминиумско куќиште електронски кутија diy метал

YGS-026 204-48-160 mm (W-З-Л) кутии за електроника алуминиумско куќиште електронски кутија diy метал

DEN 508.00
DEN 552.00
-8 %
Количина на стоки

Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако не примите објект во рок од триесет дена , ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа .(Многу благодарам )
3.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!. Цената според објектот е должината , обработка метод и количините. но, ние не можеше да гарантира нема даночни давачки . Со цел да се најде нашата продавница лесно ,ве молиме додадете нашата продавница да 'продавница list' .купувачот ни се одговорни за сите даночни и /или должност трошоци од страна на оваа земја. за комплет со било која површина третман треба 5-7 дена ,ние ќе се произведе производ ќе нарачате повеќе од 15-25days по потврди примерок.)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2. Ако ви треба да се создаде нова мувла , за алуминиумски профил треба 12-15 дена , на предниот панел со дупка мувла треба 7days . Објекти обично се означени како подарок /примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали или избегне увоз доход за вас .ве молиме да не информирате во рок од 7 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова .
Забелешки :
1.
Ништо не е јасно, ве молиме слободно контактирајте со нас , Ние ќе бидеме среќни да помогнеме . Па ве молиме да бидете Сигурни дека тој адреса што сте ни ја даде во Зачувам адреса е точна.ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел . Оваа YGS-026 204-48-160 mm (W-З-Л) кутии за електроника алуминиумско куќиште електронски кутија diy метал ширина и висина може да го смени, но Предни/ Задни панели и должина можат да бидат прилагодени за задоволување на точниот барања на корисникот во барањето; исто Така, додавање на монтирање на протезата и така натаму; Површински третман може да се прилагоди како што anodize/песок експлозијата anodize/ свила екран/ ласерски engrave и дизајн. ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти за вашиот разумен дизајн ударна позиција . Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.
Производи Детали Структура : Подели YGS-026 204-48-160 mm (W-З-Л) кутии за електроника алуминиумско куќиште електронски кутија diy метал Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 2 АЛ 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. за количество барања. Ако не е, исто така, може да овластена нашата компанија за дизајн , на располагање за нас, едноставно лемење на електронските компоненти PCB одбори . На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот комплет.YGS-026 204-48-160 mm (W-З-Л) кутии за електроника алуминиумско куќиште електронски кутија diy метал подготвена само за вас
Сопствени Услуги
1.

боја:
90L црна sandblast, 160L црна sandblast
Број На Модел На:
YGS-026
Структура:
Сплит
боја:
шарени
Заврши:
Anodizing , четка или sandblast
Должина:
Customized
Сечат дупки:
кориснички
дизајн:
Cusomized
ЛОГОТО цена:
silkscreen или engrave
Олово Време:
7-15 дена
Надворешни Димензии:
204-48-160 mm (W-З-Л)
Тип:
сливните кутија
R

Тие исто така купуваат со овој производ