.

.

Бесплатен превозот Деца дрвени играчки Вештачки Модел за Градење Колекции Торта Овошје Избалансирани, Торта и Овошје модели блокови, бебе играчка торта

Бесплатен превозот Деца дрвени играчки Вештачки Модел за Градење Колекции Торта Овошје Избалансирани, Торта и Овошје модели блокови,

DEN 1718.40
Количина на стоки


Име : Ca ke Овошје Избалансирани
Тежина : 0.6 kg
Големина на : 27 * 23.5 * 5.5 cm
Возраст : >3 години
Додатоци : 2 0 PCS
Стоката 2 стил, розова торта, зелена торта. Оставете која модели треба да се објасни, нема порака, случаен испорака.
Купување информации : 1.Нашето верување е : срцето да се третираат секое парче од дрво, за бебето да овозможи најбезбедно и повеќето среќен играчки од целиот свет, да им даде на луѓето сите како дрвени играчки игра класичен дрво 2.Производи со висок квалитет на обработка на дрво, на работ рог внимателно chamfering мелење, мазна, еколошки вода-базирани боја, безбедно, не-токсични, се чувствуваат е исклучителна. Овие играчки може да се зголеми на бебето визуелно препознавање, рацете и нозете, координација, креативност, имагинација, способноста да се истражуваат светот. 3.Дрвени карактеристики, тешко е да се избегне може да има мали недостатоци, не се земе предвид. 4.Поради малата големина на некои производи, треба да биде придружена од страна на возрасните се игра, да се спречи децата ќе производ во устата. Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на aliexpress.com како што се . Плаќањето ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и western union) Пратката 1. Производи ќе бидат испорачани во 1-7days (според количината на вашите нарачки) откако ќе се направи исплата. 2. Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга. EMS : 5-14 работни дена. DHL/UPS/Федекс/ТНТ : 3-7 работни дена. Хонгконг Пост : 7-21 работни дена. 3. Ние ќе се одговорни за Кина царинската проблеми и купувачот треба да се одговорни за друга земја царинската проблем. Враќање/Поврат може да се вратат на производи за да ни во рок од 7 дена, ако сте незадоволни со нив. Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ве молиме бидете сигурни на објекти со оригинална состојба. Повратни информации 1. Ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации, а потоа ќе бидат нашите вредни клиенти и добивање на нашиот преференцијални политики. 2. Ако не се задоволи со стоката, ве молам, само нас контакт пред да остави негативни повратни информации, ние сме подготвени да ги реши проблемите и да живеат до вашето задоволство. Забелешка : Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како "подарок", со пониска вредност. Сепак, купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ви благодариме за вашиот гледање.

Пол:
Унисекс
Количината на Предмети во Собата:
20
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
YDL-14.5-13.5
Материјал:
Дрво
Тип:
Модел За Градење Колекции
Предупредување:
За да се спречи децата од голтање мали делови од играчки.
Бренд Име:
MWZ
Скала:
1
Тема:
Торта Овошје Избалансирани
R

Тие исто така купуваат со овој производ