.

.

20 мерач 1/2-инчен цевки должина ЛЕПАК Издавање луер лизга искрен совет 100PCS/Пакет

20 мерач 1/2-инчен цевки должина ЛЕПАК Издавање луер лизга искрен совет 100PCS/Пакет

DEN 537.60
Количина на стоки


1,Epacket бесплатен превозот
Европа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,
Ирска, Португалија, Унгарија
Азија : Кореја, Сингапур, N ew Зеланд, Малезија,Јапонија
Други : Нов Зеланд
2,се Проценува превозот време : 10-25 дена
3,Повеќе од 35 дена : целосна наплата
20 G издавање игла бајонет продолжи со целосна должина 25мм цевка должина 13mm
Конец во игла седиште за полипропилен материјал, лесен и удобен бајонет прицврстување лесно да се изгуби надвор, значително се подобрува повлече-out отпор, и уште поважно, да се избегне ослободување игла сврзување лепак лесно да се оштетат, опасна течна корозија, ја подобрува целокупната точка живот пластични игла]
Големина ID OD боја
16 G 1.32 mm 1.60 mm транспарентен
18 G 0.90 mm 1.20 mm розова
19 G 0.84 mm 1.08 mm млечниот
20 G 0.62 mm 0.90 mm жолта
21 G 0.51 mm 0.82 mm зелена
22 G 0.41 mm 0.73 мм црно
23 G 0.33 mm 0.63 mm сина
24 G 0.30 mm 0.55 mm виолетова
25 G 0.25 mm 0.51 mm Портокал
27 G 0.21 mm 0.4 mm Сива
Ние гарантираме дека секој совет е на високо квалитетни и точни.
Над игла за индустриска употреба.
Не-стерилни и не е за медицинска употреба.

Бренд Име:
FHIS ИЗДАВАЊЕ
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ