.

.

MTB Планински Велосипеди Велосипеди Алуминиум легура Страна стојат полици нога поддршка

MTB Планински Велосипеди Велосипеди Алуминиум легура Страна стојат полици нога поддршка

DEN 840.00
DEN 955.20
-12 %
Количина на стоки

MTB Планински Велосипеди Велосипеди Алуминиум легура Страна стојат полици нога поддршка Име : велосипед за поддршка Материјал : алуминиум легура Тежина : 365g Боја : Бела / црвена Карактеристики : алуминиум легура материјал, силен и мала тежина. Должината може да се прилагоди, опремени со плоштад и кружни фиксна клип, што се користи во секоја рамка

Материјал:
Легура
Капацитет (Оптоварување):
10
Систем За Сопирање:
V Кочница
Тип:
Паркинг Полици
Големина:
as picture
боја:
бела, црвена, црна
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ