.

.

Бесплатен Превозот 0805 SMD Отпорник 1% Чип Отпорник 10R-910K Ohm 80Valuesx50PCS = 4000pcs Отпорник Примероци за полнење во акции, топла продажба

Бесплатен Превозот 0805 SMD Отпорник 1% Чип Отпорник 10R-910K Ohm 80Valuesx50PCS = 4000pcs Отпорник Примероци за полнење во акции,

DEN 666.24
Количина на стоки


0805 SMD Отпорник 1% 10Ω~1 MΩ
81 вредности на X 50 PCS =4050pcs

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ