.

.

Валентин Накит Украси Срцето Легура Pendant Лустерот Компоненти Доведе Слободни и Кадмиум Слободни Антички Сребрена Боја 29x34mm

Валентин Накит Украси Срцето Легура Pendant Лустерот Компоненти Доведе Слободни и Кадмиум Слободни Антички Сребрена Боја 29x34mm

DEN 1446.00
DEN 2065.44
-30 %
Количина на стоки

барел
Валентин Накит Украси Срцето Легура Pendant Лустерот Компоненти Доведе Слободни
и Кадмиум Слободни Антички Сребрена Боја 29x34mm
Describtion :
Одлично за лустерот стил и циганска beaded обетки, како и прекрасен ѓердан centerpieces. Економски да ја користите.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
2.9cm
Објектот Тежина:
951g
Објектот Ширина:
3.4cm
Производ Карактеристики:
Срцето
Број На Модел На:
EA192Y
Метална боја:
антички сребрен
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
Срцето
единица:
500pcs
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ