.

.

12pcs/пакет Среќен Црвено Вештачки Peony Цвет Букет за Свадба Невестата Деверуша Настан Партија Декорација Цвет рачно изработени

12pcs/пакет Среќен Црвено Вештачки Peony Цвет Букет за Свадба Невестата Деверуша Настан Партија Декорација Цвет рачно изработени

DEN 9984.00
Количина на стоки


Свадба Држи Цвет
- Невеста и Деверуша Букет
- Artfificial Цвет
* Кина peony цвет букет
* Димензии : Дијаметар = 26cm * Висина =29cm со 26pcs цвет глави
* Боја : црвена серија , црвена и розова цвеќиња појавување
*Пакување : секој во пластична кеса , 12pcs/картон
Производот Се Покаже

Големина:
26pcs flower heads
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Peony
Цвет Стил:
Цвет Букет
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
BT1726
R

Тие исто така купуваат со овој производ