.

.

DC моќност џек за Samsung NP300E4A NP300E4C NP300V3A NP300E5A AC DC лаптоп DC моќност џек socket

DC моќност џек за Samsung NP300E4A NP300E4C NP300V3A NP300E5A AC DC лаптоп DC моќност џек socket

DEN 291.00
DEN 447.36
-35 %
Количина на стоки

DC моќност џек за Samsung NP300 E4 A NP300 E4 C NP300 V3 A NP300 E5 A AC DC лаптоп DC моќност џек socket
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор.
Како да се правилно се идентификуваат Лаптоп DC Моќност Џек Конектор ви треба :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете на сликите за повеќе детали. Објектот што е прикажано во оваа слика е точно што ќе се примени. Компатибилност Прашање е купувачот одговорност.
. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x DC моќност џек за Samsung NP300 E4 A NP300 E4 C NP300 V3 A NP300 E5 A AC DC лаптоп DC моќност џек socket

Должина на кабел:
како фото шоу
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
LCD LVDS LED Видео КАБЕЛ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
R

Тие исто така купуваат со овој производ