.

.

100 Cowhide Кожа Кабелот Кожа Накит Кабелот Црна околу 2.0 mm дебели

100 Cowhide Кожа Кабелот Кожа Накит Кабелот Црна околу 2.0 mm дебели

DEN 997.00
DEN 1425.12
-30 %
Количина на стоки


Cowhide Кожа Кабелот Кожа Накит Кабелот Црна
Големина : околу 100 долг;2.0 mm дебели
Describtion :
Cowhide Кожа Мозок, Кожа Накит Мозок, Blackabout 2.0 mm thick These кабли се направени
на cowhide кожа. Тоа е силен и издржлив. Постојана флексибилност ќе ве задоволи. Тоа може да
се користи за ѓердан мозок, нараквица мозок, телефон ремени и други. Можете да изберете различни изнајмување
бои и големини кои се задоволат вашата потреба во нашиот веб-сајт, ние ќе го обезбеди својот квалитет и
ви даде теа задоволување на стоки.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
DIY
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
NPS001Y-3
Објектот Должина:
10000cm
Објектот Ширина:
0.2cm
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Објектот Тежина:
294g
жица големина:
2mm
Материјал:
Cowhide
единица:
100
Употреба:
Thread & Кабелот
боја:
Црна
Големина:
2mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ