.

.

GT35 GT3582 T3 страната .63 a/r комп .70 a/r масло 2.5 v-бенд 400-500hp турбо Турбополнач

GT35 GT3582 T3 страната .63 a/r комп .70 a/r масло 2.5 v-бенд 400-500hp турбо Турбополнач

DEN 13464.00
DEN 15840.00
-15 %
Количина на стоки


Бренд Име:
TIANYAN
Име На Модел:
GT35/GT30 WGT30/WGT35
Објектот Ширина:
8.5inch
Материјал Тип:
како фотографии
Објектот Висина:
8.6inch
Автомобил Производител:
Заменлив
Година:
сите
Специјални Функции:
турбо делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
турбополнач
Објектот Должина:
12.5inch
Објектот Дијаметар:
14inch
Зафатнина:
сите
Објектот Тежина:
6.5kg
Нема. на Цилиндри:
Други
Гаранција:
една година
Брод:
Светот
R

Тие исто така купуваат со овој производ