.

.

Бесплатен Превозот! 2 парчиња apm 2.5 GPS сериски конвертор-кабел (FTDI GPS Адаптер кабел 10 cm)

Бесплатен Превозот! 2 парчиња apm 2.5 GPS сериски конвертор-кабел (FTDI GPS Адаптер кабел 10 cm)

DEN 265.00
DEN 312.00
-15 %
Количина на стоки

добредојдовте на големо. Други capacitor избор WIMA, Philips, Кинг Конг, Nishi Kang и други познати брендови. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union.35 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc TDA7294 моно треска засилувач одбор комплет делови US$ 7. Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14. Одборот компоненти кои се користат се внимателно одбрани, филтерот користи четири мали 10000 U/50 V NOVER АУДИО злато capacitor. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.85 /многу
10 парчиња / многу
.
Бесплатен Превозот! 2 парчиња 3 DR пренос на податоци кабел (Telemetry адаптер кабел за APM 2. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . Коло користење на двострано сина чинија, убаво, разумни изгледот, јачина на бучава сооднос.80 /парче
Бесплатен Превозот! 50pcx NTC thermistor, 10 K 1% точност, 10 K сензор на температура на температурна сонда 1 m 3950 US$ 28. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел. Бесплатен Превозот! 1pcx Поединечни оптички ротари енкодер 400 пулсот US$ 13. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.ние ќе се реши што побрзо.98 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот! 1pcx NESSCAP супер farad capacitor 2. Моќ одбор Големина : 109mm / ширина 71mm / висока 38mm (врвот до дното на одборот capacitance, не вклучувајќи компоненти стапки) засилувач одбор Димензии : Должина 117mm / Ширина 37mm На исправноста одбор комплет содржи потребните компоненти (со исклучок на столбови завртки), а потоа заврши плоча пратки во OCL default connection, ако треба да BTL конекција, ве молиме оставете порака. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.5)
Ниски трошоци за адаптер кои ќе ви овозможат директно да пристапите до некоја од нашите конкуренти во нашиот каталог (EM406, и u Blox со адаптери). Ве молиме repack објектот внимателно.Се надевам дека ќе разбере. 35 A висока тековната rectifier мост, засилувач на одборот за долго време за да се исполнат на полно оптоварување. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Засилувач одбор со две TDA7293, која може да се пристапи како OCL (dual-канал) или BTL (моно) режими, BTL врска излезна моќност е двојно поголема.

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
TV
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ