.

.

Нови Пристигнување Плачко Слугинката ПВЦ Lockable Фустан Униформа Cosplay Костим

Нови Пристигнување Плачко Слугинката ПВЦ Lockable Фустан Униформа Cosplay Костим

DEN 7680.00
Количина на стоки

Нашите казанџии ќе го направи костимот се вклопуваат за вас,најважно големина информации (висина ,градите ,половината ,колковите).Важна Забелешка : на Клиентите Препорачуваме на Нашите компании на Facebook Нови Пристигнување Плачко Слугинката ПВЦ Lockable Фустан Униформа Cosplay Костим
Имаме една фабрика во кина за да се направи професионален Cosplay облека.
П : Зошто нашата цена е поскапо
A : Нашата компанија има звучен систем за управување и стандардизација на производството постапки.
П : Како што е наведено во производите на вашата компанија не е она што сакам облека, дали може да се прилагоди
A : Ние ги прифати повеќето прилагодување на производот , само испратите слики на костимот сте сакале, нашите искусни казанџии ќе направи голема костим за вас! Нашата цел е да се направи костим со срцето! Ние сме сигурни дека ќе бидете задоволни со вашиот phurase!
. За Јапонски управување и услуга
Систем, имаме длабоко познание и искуство. И се постави во Токио, Јапонија
Агенции. Ние ангажирани во Јапонија и Европа и на сад за многу години Cosplay производи производство и продажбата на услугата. Постојат професионални се прилагоди, deviser и рака-на работа. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
Ние сме посветени на меѓународниот поредок coser и извезуваат во Јапонија, Јужна Кореја цел на ткаенина е иста , како и ажурирање на топла аниме костим секој месец , фанови кои сакаат cosplay , само кликнете Додај за да ги зачувате на Листа ,така што ќе може да се добие најновите и топла продаде информации за cosplay . Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбедиме пожелно костим.
Големина : погледнете големината на табелата и порака големина информации, како што се пол, висина,градите ,половината ,колковите во cm .
Има акумулирано богато искуство, производот линија. Верувам дека за поголемиот дел од домашните high-end барањата на клиентите,
Ние може да обезбеди добра услуга. Ако не можете да најдете костимот сакате во мојата продавница, можеби може да ни обезбеди јасни фотографии од карактерот што сакате, ние ќе се обидеме потрудиме да ги направи за вас! Сите костими ние продаваме се нови, направени со стандардна големина или сопствени направени на вашиот сопствен мерења. Подобар квалитет на производот
"Лични", "студиото", "семејни работилници," прилагоди "почва". Ние како правно лице, првиот да се обезбеди квалитетот на производот стандард, вториот
Во аспект на по-продажба на услуги, ние сме совршен систем и стандард. Сите стандарди се во и надвор од други
Јапонски производи стандард производство. Верувам дека "двете екипаж и мајстори"
На друг начин, ние имаме повеќе услуга искуство. Услуга и по-продажба на услуги, ние сме опремени со соодветна за домашниот пазар
Специјалист е одговорен за Јапонски сервисот за менаџерско искуство.
Мерење :
Ако не сакате да се измери себе ,ве молиме изберете ја вашата големина според големината на табелата :
Големина На Табелата
Ако ви треба да го изменуваат,треба да се измери вашата точно големината на телото (според следнава слика) наместо на костим големина на табелата.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Бренд Име:
GOceBaby
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
AB-04-6947
Тип На Објект:
Се поставува
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
Cosplay
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Cosplay Царинската
Тема:
Слугинката
Карактер Тип:
Слугинката
Големина:
Any size available
Материјал:
ПВЦ
Сличноста:
100 % оригинални
Cos Компонента:
Како слика Фустан
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Носии
R

Тие исто така купуваат со овој производ