.

.

Нови Pomeranian Копче Синџири Мода Миленичиња Куче Трендовски Накит Pomeranian Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

Нови Pomeranian Копче Синџири Мода Миленичиња Куче Трендовски Накит Pomeranian Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

DEN 1132.00
DEN 1132.32
-0 %
Количина на стоки


Купувачот Известување
Тука можете да натпревар со различни бои со себе.
Како што среброто pendant со сребро pendant,сребро pendant со злато pendant,сребро со злато се зголеми pendant.итн.
Подетални Информации и Вистински слик

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Бронза Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
K94
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ