.

.

16MP HDMI 1080P HD Indusry Лабораторија Микроскоп Камера ТФ Видео+180X/300X C-Планината Леќа+Бесплатно Ротација Маса Стојат+56 Светлина+8 LCD

16MP HDMI 1080P HD Indusry Лабораторија Микроскоп Камера ТФ Видео+180X/300X C-Планината Леќа+Бесплатно Ротација Маса Стојат+56

DEN 10062.00
DEN 10704.00
-6 %
Количина на стоки

Функција :
Висок Квалитет, Со Висока Резолуција, Јасни Слики
Индустрија CMOS Камера. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1.5 X C-планината адаптер
Зумирање на ликвидност : 6. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
mage сензор : 16 MP
1080 P @60 FPS , 720 [email protected] FPS HDMI ™ излез
ТФ-Картичка Видео Рекордер
4640*3480 Image sensor
1/3 инчен сензор
1920*1080 пиксели (HDMI Видео излез), 4640*3480 пиксели (слика)
Автоматски баланс на белата боја
Осветленоста за контрола на автоматски
Answer : ___________________________ NOTE : камерата не може да се користи како USB камера, кога ќе го поврзете на компјутер што само ќе се најде на USB пренослив диск на компјутерот. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.5 : 1
Цел Зголемување на Моќта на 0. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5 X(околу 10 - 180 X/300 X на екранот) Големина : 180mm(L) * 50mm(ДИА) 56 светла бела LED светилки
100,000 часа на животот
Интензивна и се фокусираше сенка-слободен осветлување
Светлината на 0-100% Прилагодлива,висока осветленост
Променлива интензитет контрола
Моќ влез : 100-240 V, 50-60 HZ
Костим за кол на леќа : 30мм-63mm
Пакување, вклучувајќи :
1 x Камера
1 x Напојување(ЕУ/AU)
1 x 180 X/300 X Зум C-планината Леќа
1 x Камера Голем Штанд
1 x 144 LED Прстен Светлина
1 x HDMI кабел
1 x Бум Стојат
1 x 8" LCD Монитор
1 x Носителот
1 x HDMI линија
1 x USB линија
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
C-ПЛАНИНАТА Леќа :
Работното растојание : 95mm
Зум c-планината Леќа
0. Тоа може да се Покаже живеат сликата директно на било HDMI следи или Проектор. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Зголемување:
Со 180X Леќа, Со 300X Леќа
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
180X
Теорија:
видео микроскоп
Бренд Име:
Eakins
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Алуминиум
Карактеристики:
Висока Дефиниција
R

Тие исто така купуваат со овој производ