.

.

Топла продаде Leadshine 57HS09 2 фаза чекор мотор со висок квалитет за промоција на продажбата

Топла продаде Leadshine 57HS09 2 фаза чекор мотор со висок квалитет за промоција на продажбата

DEN 1824.00
Количина на стоки


Одржување На Вртежен Момент:
0.9
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
2.8
сертификација:
CE,ISO
Чекор Агол(степени):
1.8
Број На Модел На:
57HS09
R

Тие исто така купуваат со овој производ