.

.

Памук Восок Мозок, Златна , 1mm/влакно, за 430m/пакет

Памук Восок Мозок, Златна , 1mm/влакно, за 430m/пакет

DEN 168.00
DEN 240.96
-30 %
Количина на стоки


Памук Восок Мозок, Мушка Кабелот. Големина : 1mm во дијаметар секое влакно , за 430m/пакет ве Молиме да биде топло напомене дека постојат пет мали снопови во еден голем пакет. Секоја мала bunle е lengh е за 86meter.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Ширина:
0.09cm
Објектот Дијаметар:
0.09cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
43000cm
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
YC167
Објектот Тежина:
307g
Материјал:
Ткаенини
жица големина:
0.9 милиметри
Материјал:
восок памук кабелот
единица:
1Bundle
Употреба:
Thread & Кабелот
боја:
Жолта
Големина:
1mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ