.

.

Трговија на големо Ретро Шупливи Метални Прилагодливи Хривнија Алка - Сребрена позлатен три-ниво накит Бесплатен превозот

Трговија на големо Ретро Шупливи Метални Прилагодливи Хривнија Алка - Сребрена позлатен три-ниво накит Бесплатен превозот

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Количина на стоки


Трговија на големо Ретро Шупливи Метални Прилагодливи Хривнија Алка -Sterling Silver позлатен три-ниво накит Бесплатен превозот
Листата На Специјално S/N
HJSZ001 Големина
xx ( 1 инч = 25.4 mm ) Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
Хривнија Закачам ( Сребрена Позлатен ) За Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
1 BUC Забелешка
Добар Квалитет !
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Слики се вистинска боја врз основа на светлина и прилагодувањата на Камерата. Без додатоци.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Сребро.
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
прилагодлив
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Циганска Поставување
Материјал:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HJSZ001
Бренд Име:
SorcerKeeper
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ