.

.

Брза Бесплатен превозот! Главната Контрола Вентил се применуваат за Kobelco SK200-3 /OEM Kobelco главниот reilef вентил 24036R76F8 /Kobelco копач делови

Брза Бесплатен превозот! Главната Контрола Вентил се применуваат за Kobelco SK200-3 /OEM Kobelco главниот reilef вентил 24036R76F8

DEN 6192.00
Количина на стоки


. Детали
Производ на името
Главната Контрола Вентил се применуваат за Kobelco SK200-3 /OEM Kobelco главниот reilef вентил 24036 R76 F8 /Kobelco копач делови Дел Број : 24036 R76 F8
Апликацијата Kobelco
Гаранција време
3 месеци
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.Предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6. Наплата Правило
7. Вашиот feed back :

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Специјални Функции:
багер делови
Материјал Тип:
микс
Објектот Тежина:
0.5kg
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Главниот вентил / Хидраулични Главната Контрола Вентил
Примена:
Kobelco багер делови
Број На Модел:
SK200-3
Материјал:
Добро легура&Пластика
гаранција:
3 месеци
Состојба:
100% нови
Пакет детали:
Извоз пакување или customerized
Дел Број:
24036R76F8
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ