.

.

Greenwon Најновите НА-868F висока точност Prefessional Полицијата Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Бесплатен превозот Dropshipping

Greenwon Најновите НА-868F висока точност Prefessional Полицијата Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Бесплатен превозот

DEN 3706.00
DEN 4751.52
-22 %
Количина на стоки


Воведувањето на производ
AT-868 F е напредна преносни Здив Алкохол Тестер. Прекрасна човековите-уред интерфејс го прави операција повеќе концизен и удобен, бела боја LCD интерфејс го прави повеќе јасни и убави. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Со цел да се обезбеди вистински тест резултат responsing концентрација на алкохол во крвта, ве Молиме да ја добиете вашата тестирање по 15 минути, кога пиење .
Упатство
За било какви прашања или unsatisfaction , како технички технологијата, квалитетот на рати или одржување, сервис, полнење стандард , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се справи соодветно. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. или, можете да изберете да имате замена.Ве молиме не го удар пушењето да тестер директно, инаку сензорот ќе бидат оштетени.
Главните функции и фјучерси :
1. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.Слаба батерија аларм и исклучување автоматски
Додатоци
Ве молиме проверете ги сите додатоци во пакување кутија пред употреба. Неговото јадро компонента усвојува нови високо-технолошки Горивни ќелии Сензорот со потполно независни модул кој може да се измери прецизно концентрација на здивот на алкохол, со висока точност,висока чувствителност,висока стабилна и силна анти-притискање способност.Алкохол тестер
2.
Никаква одговорност на несреќа предизвикана од страна на корисникот инсталирање ,поправка или замена на компоненти без да се во согласност со работа рачно, корисникот треба да биде одговорен за тоа. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Greenwon Најновите НА-868 F висока точност Prefessional Полицијата Дигитални Здив Алкохол Тестер Breathalyzer Бесплатен превозот Dropshipping
Горивни ќелии сензорот здив алкохол тестер
Краток преглед
Ви благодариме за користење НА-868 F.
Ве молиме имајте правилно функционирање на настава, така што ќе може да се провери и да им помогне на време кога ќе треба .торба
За нас :
Сертификат :
1.Се избегнат сите високо паѓа или напорни вибрации.5 тест единици (%BAC, ‰BA к, mg/L)
7.Продавница 10 тест евиденција
4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Производот надворешниот изглед, боја се земе материјалот објект како слика за само снабдување со референца.Упатство
4.0' решетки црно-бел LCD дисплеј , широк температурата на работа опсег
3. Ве молиме прочитајте го ова упатство внимателно пред употреба со овој уред и да работат на уредот во согласност со релевантните чекори, така што ќе може да уживате во нашите по-продажба на услуги, и да се избегне оштетување на уредот или несреќа предизвикана од неправилно функционирање.

Број На Модел На:
AT-868F
Бренд Име:
greenwon
боја:
Црна
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Моќност:
3*за 1.5 V AAA батерија (не се вклучуваат)
Сертификат:
CE,RoHS
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Функција:
360 степени ротирачки отворот
гласноговорници:
10pcs на гласноговорници вклучени
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ