.

.

Свет 979 (Свет-979) долго pips-out тенис на маса / pingpong гума со сунѓер

Свет 979 (Свет-979) долго pips-out тенис на маса / pingpong гума со сунѓер

DEN 648.48
Количина на стоки


ДОЛАРИ, 15.42
Свет 979 Долго Pips-Out Тенис на Маса Гума со Сунѓер
Свет 979 Според новиот стандард на ITTF, на Globe979 долго pimpled гума е развиена со напредна технологија со користење на високо квалитетни полимерни материјали. Гума има малку ребрести pimple површината и многу добар спин пресврт. Главно за сечкање, но тоа е исто така лесно да се игра напад потези против летачки топки и против спин. Ефикасна stopblocks.
Опремени се игра : се Исецка + Напад
Брзина : 8
Спин : 8
Контрола : 9
Сунѓерот дебелина : 0.5 mm / 0.8 mm/1.0 mm / 1.2 mm / 1.5 mm
ве молиме осигурете се да ја пораката сунѓерот дебелина што треба да мене кога купувате !
инаку, јас ќе одлучи сунѓерот дебелина и испрати наскоро !
Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.
На rubbers користите два различни пакет, пакет може да бидат различни, на rubbers се исти.
Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.
Откако ќе го потврдите вашето барање можете да ги купите,но ве молиме осигурете се да ја пораката на вашето барање за мене кога купувате, ви благодариме!
Бидејќи нашите акции се менува секоја минута, ако има било какви прашања, јас ќе ве контактираме пред превозот.

Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Бренд Име:
Свет
Број На Модел На:
979
Гума:
Долго Мозолчиња Надвор
Контрола Средства:
само гума
Baseboard Слој Број:
само гума
дното:
само гума
Продавница број:
HQ0004008
Сунѓерот Дебелина:
0.5 mm /0.8 mm/ 1.0 mm / 1.2 mm / 1.5 mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ