.

.

ДОКСА 87 Степени Coolant Систем Автоматски уреди со покажувач на Термостат За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Golf MK6 Буба A6 Седиште Леон 050121113C 050121113H

ДОКСА 87 Степени Coolant Систем Автоматски уреди со покажувач на Термостат За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Golf MK6 Буба A6 Седиште

DEN 454.00
DEN 540.00
-16 %
Количина на стоки

Дел No. : 050121113 H 050121113 J 050121113 C Друг Дел Бр. : 050 121 113 H 050 121 113 J 050 121 113 C име на Производ: 87 Степен на Моторот Coolant Термостат Одговара A4 Б8 Seat Exeo "ФОЛКСВАГЕН" Поло 1.4-2.0 L Одговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б6-1997-2011 1.6/1.8 92 KW/1.8 Т/2.0 85 KW За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 MK5 MK6 1999-2015 1.6/2.0 85 KW За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 MK5 MK6 1998-2013 1.6/1.8 92 KW/1.8 Т/2.0 85 KW За "ФОЛКСВАГЕН" Голф ПЛУС 2005-2014 1,6 За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2010 1.6/1.8 Т/2.0 85 KW За "ФОЛКСВАГЕН" Буба Cabrio 2003-2010 1.6/1.8 Т/2.0 85 KW За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2002-2010 2.0 85 KW/1.8 Т За "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1999-2005 1.6/1.8 92 KW/1.8 Т/2.0 85 KW За "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2004-2011 1.6/2.0 За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1996-2010 1.8 Т 2.0 85 KW За "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2010 1,6 За "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот 2003-2012 2.0 85 KW За А3/S3 1997-2013 1.6/1.8 92 KW/1.8 Т За A4/S4 1995-2011 1.6/1.8 92 KW/1.8 Т За A6/S6 1996-2005 1.8 92 KW/1.8 Т За TT 1999-2006 1.8 Т За Octavia 1997-2013 1.6/1.8 Т/2.0 85 KW За Врвен 2002-2008 1.8 Т За Fabia 2000-2008 г. 2.0 85 KW За Седиште Леон 2000-2013 1.6/1.8 Т За Седиште Толедо 1999-2009 1.6/1.8 Т За Seat Altea 2004-2014 1,6 За Seat Ibiza 1999-2014 1.6/1.8 Т/2.0 85 KW За Seat Alhambra 1996-2010 1.8 Т За Седиште Кордоба 1999-2009 1.6/1.8 Т/2.0 85 KW
ПРЕВОЗОТ
(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.
(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.
(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.
(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 3-7days да пристигне во светот. Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете.
КАКО ДА СЕ НЕ ГАРАНЦИЈА
1.Објектот е нов и доаѓа со гаранција.
2.Како да се не гаранција :
(1) гаранцијата ќе бидат опфатени со природни погрешни не вклучувајќи вештачки оштетени.
(2)Ако примите неисправни објект во рамките на гарантниот период. Купувачите треба да се забележи ни во рок од 3 дена и се земе слики да ни се појавуваат на штета дел и надвор од пакетот.
(3) ќе се обиде да помогне да се реши проблемот со e-mail.
(4) Враќање поштарина е купувачот одговорност. Ако тоа е проблемот на квалитетот после нашата проверка. ние ќе ги испрати истите нов објект за вас за бесплатно.
(5) Ако штетата е направена од страна на погрешна работа. Ве молиме да се постави нова цел.
ЗА ЦЕНАТА
Нашата цена е цена со исклучок на тарифите. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење.

Passat-Година:
2008,2001,2007,2004,2011,2003,2005,1997,2009,2000,2006,1998,1999,2010,2002
Фолксваген Модел:
Passat
Другиот Дел Број:
050 121 113C
Материјал Тип:
Метал
Производителот Дел Број:
050121113H
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
5.5cm
Специјални Функции:
мотор термостат
Осветленост Дел Број:
050 121 113J
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
5.5cm
Објектот Тежина:
85g
Бренд Име:
докса
Поставување на Возило:
ПРЕД
R

Тие исто така купуваат со овој производ