.

.

RG58 RG59 crimping алатка оптички влакна кабел crimping plier за прес BNC коаксијален кабел конектори АП-02H1

RG58 RG59 crimping алатка оптички влакна кабел crimping plier за прес BNC коаксијален кабел конектори АП-02H1

DEN 885.60
Количина на стоки

RG58 RG59 crimping алатка оптички влакна кабел crimping plier за прес BNC коаксијален кабел конектори АП-02 H1
Спецификација
Точка Бр : АП-02 H1
Материјал : Јаглероден Челик
Примена предмет : коаксијален кабел RG55,58,59,62,84,140,141,210,223,303,400,Оптички Влакна,Belden 8279
Crimping Опсег : 6.5 mm,5.4 mm,3.25 mmm,2mm,1.72 мм,1mm, коаксијален кабел RG55,58,59,62,84,140,141,210,223,303,400,Оптички Влакна,Belden 8279
Должина : 250mm
Тежина : 0.65 KG
Слики
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас,ако сте задоволни со нашата предмети ве молиме даде стоки пофалби.Напротив,ако не ви се допаѓа нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.Ви благодарам многу
Плаќање
Ако имате било каков проблем со плаќање ве молиме контактирајте со нас.
Превозот
1.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работни дена.
2.Ако не сте добиле вашиот shippment во 60days,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро
Сертификација

Примена:
Crimping
Бренд Име:
ЛСД
Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
АП-02H1
R

Тие исто така купуваат со овој производ