.

.

бесплатен превозот sharping жилет ТИТАН дрво се справи man 's razor не' рѓосувачки челик balde

бесплатен превозот sharping жилет ТИТАН дрво се справи man 's razor не' рѓосувачки челик balde

DEN 3532.80
Количина на стоки


Бренд : TITAN
Место : Таи Wai
Нож челик : Јапонија ACRO ceauration лого со 25 K
Нож цврстина : 61-65 HRC( висока цврстина може да sharping остри)
Рачка Материјал : Црна Algum дрвени. Главно распоредени во Западна и Централна Afica.Е една од најпознатите и ретки дрво. на clour е црна или темно кафена, дрво текстура и деликатна и малку сјај ; имаат голема цврстина и отпорност на отпор.
Се справи со : дрвена рачка со двојно челик глава
Пакување : дрвени Случај
Blande : Веќе sharping од рачно изработени ,многу sharping .
Тежина : 95g.
Претстава : ве Молиме чисти и го стави на суво место да се спречи да nust.
Недостатоци : На жилет 99% производствените процеси, се направени со рака работа,па можеби некое место што не е многу совршен,а се справи со се користи природата дрвени,па понекогаш дрво жито и дрвени clour имаат малку поинаква.Како темно црна,темно кафена,малку кафена и црна.
Забелешка : ние испратено од Кина, Воздухот Mail. Пост да Russion е бавно ,можеби 30-50days може да се постигне. Значи пред да се купи ве молиме да проверите дали ви треба итна или не . Ако треба итно ,би можело да се испратени од страна на курирската служба DHL.Но, превозот цената е висока.
Ние испрати еден strop и восок во пакет како слободен подароци.
На восокот е направен на ретка земја, парафински восок,минерални масла,
многу корисно за остар.
На strop имаат две страни , направени од Казахстан посебни cowhide и тексас.
Прстенот е бакар.
Купување Белешки Ние ќе ја испорача стоката по приемот на вашата исплата 2-3 дена, поради Пост Воздух Mail превозот времето е подолго, превозот време трае околу 20-60 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Руските купувачи ве молиме забележете дека поради руската политика ве молиме, напишете вашето име и презиме, за да се избегне парцели изгубиле. Ако следење на информации дисплеј пакет пристигна на Чекање ве Молиме обратете се на поштата за да ги превземете пакетот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со сервисот, ве молиме да не ни даде негативни повратни информации или спорови.
Испорака детали Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Празник) Со цел да се обезбеди да добиете цел данок врз inpon увоз,ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност .било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако не се примени на објект за време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања,нормално,вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 часа. Сите производи се качил преку строга тест пред пратката.Ние брод на Alixpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress е исти се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
За нас Ние сме производство на Титан . Ти плаќаат на фабрика цена и да добијат вистински Титан производи на Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме ни e-mail повторно преку Alibab систем како што понекогаш нашите mail сервери се зафатени. Вие исто така може да разговарате со нашиот on-line шопинг водичи .Ако никој не е онлајн,можете да оставите порака,ние ќе ви одговори навремено.

Тип На Објект:
Жилет
Големина:
gold logo
Материјал:
ЧЕЛИК И ДРВЕНА РАЧКА
Број На Модел На:
G
Пол:
Машки
Употреба:
Лице
сечилото:
Остри веќе
се справи со:
Црна Абонос
сечилото:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ